اوراس اوره آهسته رهش
اوره آهسته رهش اوراس
سلامت مرغ و تخم مرغ با استفاده از کربنات کلسیم اطلس
اوراس اوره آهسته رهش گروه اطلس
گواهی دانش بنیان گروه اطلس
گواهی نامه ثبت اختراع اوره آهسته رهش
مجوز-دامپزشکی-گروه-اطلس
گروه اطلس

داستان ما:

گروه اطلس به عنوان یک برند منحصر به فرد در تولید خوراک دام و طیور کشور در سال ۱۳۹۰ تاسیس گردید.

این شرکت در ابتدای فعالیت خود با انتخاب معادنی با خلوص بالا و فلزات سنگین پایین، توانست مواد معدنی مورد نیاز در صنعت دام و طیور را تولید تولید نماید و رضایت مشتریان را کسب کند.گروه اطلس با داشتن مجوز از سازمان دامپزشکی و همچنین رعایت استاندارد های بهداشتی فراتر از حد انتظار سازمان های نظارتی، نظیر نصب خشکن در خط تولید و ضد عفونی کردن تمام ماشین آلات تولید و حمل و نقل، خود را از دیگر شرکت های تولید کننده در این زمینه متمایز نموده است.

 

ما را بیشتر بشناسید...

خدمات ما

مشاوره قبل از خرید:

در صورت تمایل با توجه به مشخصات واحد تولیدی، کارشناسان ما مشاوره های لازم را در زمینه ی نوع محصول،اندازه ذرات،نحوه مصرف به منظور بهبود عملکرد ارائه می دهند.

مقالات علمی و پژوهشی:

ترجمه و تالیف مقالات مختلف در تمام زمینه های صنعت دام و طیور به خصوص در مورد کاربرد های مواد معدنی و کربنات کلسیم در تیم تحقیق و توسعه گروه اطلس با هدف افزایش آگاهی علمی فعالین صنعت به طور مستمر انجام می شود.

فروش مکمل‌های خوراک دام و طیور:

تولید و عرضه انواع افزودنی های خوراک و مواد معدنی دام و طیور از جمله : کربنات کلسیم،بنتونیت،نمک، انواع روغن ها،  کنجاله ذرت و غیره به صورت مستمر با بالاترین کیفیت انجام می شود و متقاضیان می توانند خرید خود را به صورت اینترنتی یا تلفنی انجام دهند.

پشتیبانی فنی :

کنترل کیفی محصولات و اطمینان از رضایت مشتری پس از خرید و در صورت نیاز اعزام کارشناس به واحد تولیدی، و ارائه مشاوره پس از خرید به منظور استفاده بهتر از محصول خریداری شده 

محصولات ما

مشتریان ما

مقالات

دانشنامه بیماری ها

ویدئو ها