شرکت  Ningxia Eppen Biotechبا مسئولیت محدود در سال 1999 تاسیس شد، محصولات به 3 بخش تقسیم می شوند: افزودنی های غذایی و چاشنی ها، تغذیه حیوانات و تغذیه گیاهی و کود. در بخش تغذیه دام، محصولات اصلی مواد افزودنی خوراک مانند لیزین، ترئونین، تریپتوفان و والین هستند.

محصولات افزودنی و چاشنی عبارتند از مونوسدیم گلوتامات، جوجه مرغ، چاشنی مرکب و غیره. در تقسیمات تغذیه گیاهی محصولات اصلی کود آلی، کود مرکب، نرم کننده خاک و … می باشد. پس از نزدیک به 20 سال کار سخت، این شرکت موفق به صادرات به بیش از 50 کشور شده است و به یک شرکت تولید مواد بیولوژیکی مدرن، شرکت ملی فناوری پیشرفته و شرکت پیشرو در صنعت اسید آمینه تبدیل شده است.

در سال‌های اخیر، EPPEN  پایگاه‌های تولیدی را در چیفنگ و داکینگ ایجاد کرده است تا زنجیره‌های صنعت را تکمیل کند. در همین حال، شرکت‌های تابعه در سنگاپور و نینگشیا برای بهبود اثربخشی عملیات و بهینه‌سازی تجربه مشتریان راه‌اندازی شده‌اند.

  با مشارکت شرکت‌های مشاوره کلاس جهانی مانند BCG  و Deloitte  هدف خود را به عنوان «ارائه‌دهنده پیشرو در سراسر جهان در راه‌حل‌های تغذیه و سلامت» تعیین کرد.

EPPEN بر روی پلت‌فرم بین‌المللی فعالیت می‌کند، زنجیره ارزش تولید با تکنولوژی بالا، کارآمد و با کیفیت را از طریق مدیریت که ترکیبی از کسب‌وکار و دارایی‌های سبک و سنگین است ایجاد می‌کند.

در آینده، ما با تشکیل یک محیط رقابتی مبتنی بر فناوری، منابع اقتصادی و سازگار با محیط زیست، پیشروی توسعه سالم و سبز و تحقق منافع متقابل شرکت‌ها، مشتریان و کارکنان، برای پیشرفت صنعتی و ایجاد زندگی فوق‌العاده با هم ادامه خواهیم داد.