شرکت ایپن چین

L-VALINE

ال ولین

دی ال-ولین

ویژگی: پودر کریستالی سفید، بدون بو، کمی شیرین و تلخ

فرمول شیمیایی: C5H11NO2

وزن نسبی ملکولی: 117.15

Standard: QYPS 015-2018

ماده خشک

>98

کادمیوم mg/kg

<2

سرب mg/kg

<5

آرسنیک mg/kg

<2

جیوه mg/kg

<0/1

pH

4/5-7

 

معرفی محصول

  1. ال-والین یک آمینو اسید شاخه دار است و جزو 8 نوع اسید آمینه ضروری، و اسید آمینه گلیکوژنیک برای بدن انسان است. می تواند باعث رشد طبیعی بدن، ترمیم بافت، تنظیم قند خون و تامین انرژی مورد نیاز بدن شود. محلول در آب، تقریباً نامحلول در اتانول؛
  2. استاندارد کیفیت ال-والین به محتوای (≥98.0٪)، رطوبت (≤0.5٪)، خاکستر (≤1.5٪)، مقدار PH (4.5 ~ 7.0)، و چرخش خاص (26.0 ° ~ 29.0 درجه) نیاز دارد.
  3. خواص فیزیکی و شیمیایی: پودر کریستالی یا کریستالی سفید، بی بو، کمی شیرین و تلخ. چشم انداز؛
  4. ال-والین یک اسید آمینه ضروری است که می توان آن را با منابع غذایی تکمیل کرد. منابع غذایی طبیعی آن شامل غلات، محصولات لبنی، قارچ های معطر، قارچ، بادام زمینی، پروتئین سویا و گوشت است. اگرچه اکثر افراد می توانند از رژیم غذایی خود به اندازه کافی دریافت کنند، ولی موارد کمبود والین نیز شایع است. هنگامی که والین کافی نباشد، عملکرد سیستم عصبی مرکزی مغز مختل می شود و آتاکسی منجر به لرزش اندام ها می شود.

 

بسته‌بندی: 25 کیلوگرم

عمر قفسه‌ای: 36 ماه در بسته‌بندی پلمپ

نگهداری و حمل و نقل:

باید در انباری خنک، خشک، دارای تهویه و بدون آلودگی نگهداری شود و نباید همراه با اقلام سمی، مضر و بدبو نگهداری شود. در هنگام حمل و نقل، باران و تابش اکیداً ممنوع است و حمل و نقل مخلوط با مواد سمی، مضر و خورنده اکیداً ممنوع است.